TPS7A201825PDQNR
Numer produktu DigiKey
296-TPS7A201825PDQNRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPS7A201825PDQNRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPS7A201825PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS7A201825PDQNR
Opis
IC REG LIN 1.825V 300MA 4-X2SON
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-X2SON (1x1)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS7A201825PDQNR Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
15 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
2 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB - 40dB (100Hz - 1MHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,825V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-X2SON (1x1)
Spadek napięcia (maks.)
0,2V przy 300mA