TPS745135PQWDRBRQ1
Numer produktu DigiKey
296-TPS745135PQWDRBRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPS745135PQWDRBRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPS745135PQWDRBRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS745135PQWDRBRQ1
Opis
IC REG LINEAR 1.35V 500MA 8-SON
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-SON (3x3)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
36 µA
Prod.
PSRR
57dB - 35dB (1kHz - 1MHz)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,35V
Obudowa / skrzynia
8-VDFN podkładka odsłonięta
Spadek napięcia (maks.)
0,43V przy 500mA