TPS65010RGZR
Numer produktu DigiKey
296-15241-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-15241-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-15241-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS65010RGZR
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 48VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 48-VQFN (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS65010RGZR Modele
Kategoria
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Producent
Texas Instruments
Napięcie - zasilania (maks.)
5,5V
Digi-Reel®
Interfejs
I2C, USB
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Procesy chemiczne baterii
Litowo-jonowa/polimerowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba ogniw
1
Obudowa / skrzynia
48-VFQFN podkładka odsłonięta
Prąd - ładowania
Stałe - programowalne
Obudowa dostawcy urządzenia
48-VQFN (7x7)
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Nadmierna temperatura
Bazowy numer produktu
Prąd ładowania - maks.
500mA
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2 146
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
51 950W magazynie