TPS62400DRCR
Numer produktu DigiKey
296-25491-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-25491-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-25491-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS62400DRCR
Opis
IC REG BUCK ADJ DL 10VSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,6V 2 Wyjście 400mA, 600mA 10-VFDFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS62400DRCR Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
6V
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
2,25MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
2
Obudowa dostawcy urządzenia
10-VSON (3x3)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V