TPS61097A-33DBVT
Numer produktu DigiKey
296-39431-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-39431-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-39431-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS61097A-33DBVT
Opis
IC REG BOOST 3.3V 200MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podwyższenie napięcia Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 200mA (przełącznik) SC-74A, SOT-753
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS61097A-33DBVT Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Podwyższający
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
0,9V