TPL0401B-10QDCKRQ1
Numer produktu DigiKey
296-45324-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPL0401B-10QDCKRQ1
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs SC-70-6
Modele EDA/CAD
TPL0401B-10QDCKRQ1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
22ppm/°C
Niezweryfikowane
Klasa
Motoryzacja
Zmienność
Liniowy
Kwalifikacja
AEC-Q100
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Liczba odczepów
128
Temperatura robocza
-40°C - 125°C