TPL0401A-10QDCKRQ1
Numer produktu DigiKey
296-45353-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-45353-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-45353-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPL0401A-10QDCKRQ1
Opis
IC DIG POT 10K SC-70-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs SC-70-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPL0401A-10QDCKRQ1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Producent
Texas Instruments
Tolerancja
±20%
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Współczynnik temperaturowy (typ.)
22ppm/°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Klasa
Motoryzacja
Zmienność
Liniowy
Kwalifikacja
AEC-Q100
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-6
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Liczba odczepów
128
Temperatura robocza
-40°C - 125°C