TLV9154IDR
Numer produktu DigiKey
296-TLV9154IDRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TLV9154IDRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TLV9154IDRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLV9154IDR
Opis
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 4 Obwody Międzyszynowe 14-SOIC
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
125 µV
Prod.
Prąd - zasilania
560µA (x4 kanał)
Prąd - wyjściowy / kanał
75 mA
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
16 V
Liczba obwodów
4
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Szybkość narastania
20V/µs
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
4.5 MHz