TLV4170IPWR
Numer produktu DigiKey
296-45237-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-45237-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-45237-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLV4170IPWR
Opis
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 4 Obwody Międzyszynowe 14-TSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLV4170IPWR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
500 µV
Prod.
Prąd - zasilania
125µA (x4 kanał)
Prąd - wyjściowy / kanał
17 mA
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
36 V
Liczba obwodów
4
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Szybkość narastania
0,4V/µs
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
1.2 MHz