TLV170IDR
Numer produktu DigiKey
296-45235-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-45235-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-45235-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLV170IDR
Opis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 1 Obwody Międzyszynowe 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLV170IDR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
500 µV
Prod.
Prąd - zasilania
125µA
Prąd - wyjściowy / kanał
17 mA
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
36 V
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Szybkość narastania
0,4V/µs
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
1.2 MHz