TLV170IDBVR
Numer produktu DigiKey
296-47356-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-47356-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-47356-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLV170IDBVR
Opis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 1 Obwody Międzyszynowe SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLV170IDBVR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
500 µV
Prod.
Prąd - zasilania
125µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy / kanał
17 mA
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
36 V
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Międzyszynowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Szybkość narastania
0,4V/µs
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
1.2 MHz