SN75C3243DW
Numer produktu DigiKey
296-34155-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SN75C3243DW
Opis
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3/5 Nadajniko-odbiornik Pełny RS232 28-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SN75C3243DW Modele
Kategoria
Histereza odbiornika
500 mV
Producent
Texas Instruments
Prędkość danych
1Mbps
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Typ
Nadajniko-odbiornik
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Protokół
RS232
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)