SN74LVC3G14DCTR
Numer produktu DigiKey
296-13284-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-13284-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-13284-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC3G14DCTR
Opis
IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP SM8
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 3 Kanał Przerzutnik Schmitta SM8
Modele EDA/CAD
SN74LVC3G14DCTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
10 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,7V - 2,5V
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,7V
4,3ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
3
Liczba wejść
3
Obudowa dostawcy urządzenia
SM8
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
8-LSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,110", 2,80mm)
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V