SN74LVC2G32DCUT
Numer produktu DigiKey
296-32324-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-32324-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-32324-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC2G32DCUT
Opis
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 2 Kanał 8-VSSOP
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G32DCUT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
3,2ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-VSSOP
Obudowa / skrzynia
8-VFSOP (szerokość 0,091", 2,30mm)
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V