SN74LVC2G14DBVR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 41 223
Arkusz danych
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 6 323
Arkusz danych
Udoskonalony
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Przemiennik IC 2 Kanał Przerzutnik Schmitta SOT-23-6
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SN74LVC2G14DBVR
Numer produktu DigiKey
296-13010-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-13010-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-13010-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC2G14DBVR
Opis
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G14DBVR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
10 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,3V - 1,4V
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,7V
4,7ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V