SN74LVC1G32DSFR
Numer produktu DigiKey
296-28376-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-28376-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-28376-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC1G32DSFR
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał 6-SON (1x1)
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DSFR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
4ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SON (1x1)
Obudowa / skrzynia
6-XFDFN
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - spoczynkowy (maks.)
10 µA
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6 299
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
200 195W magazynie