SN74ACT14DR
Numer produktu DigiKey
296-1068-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-1068-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-1068-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74ACT14DR
Opis
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 6 Kanał Przerzutnik Schmitta 14-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SN74ACT14DR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
2 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
24mA, 24mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,5V - 1,4V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Poziom logiczny - wysoki
1,2V - 2,1V
Status części
Aktywny
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
11,5ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba obwodów
6
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wejść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V