SN65LVDS390D
Numer produktu DigiKey
296-6927-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SN65LVDS390D
Opis
IC TRANSCEIVER 0/4 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0/4 Odbiornik LVDS 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SN65LVDS390D Modele
Kategoria
Prędkość danych
200Mbps
Producent
Texas Instruments
Napięcie - zasilania
3V - 3,6V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Typ
Odbiornik
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Protokół
LVDS
Bazowy numer produktu
Liczba sterowników/odbiorników
0/4
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 197
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
3 940W magazynie