SM72238TDE-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
296-SM72238TDE-3.3/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-SM72238TDE-3.3/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-SM72238TDE-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM72238TDE-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TO-252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM72238TDE-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 100mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
140 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
14 mA
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 56
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
14 150W magazynie