OPA4180ID
Numer produktu DigiKey
296-36435-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
OPA4180ID
Opis
IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dryft zerowy Wzmacniacze 4 Obwody Międzyszynowe 14-SOIC
Modele EDA/CAD
OPA4180ID Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
15 µV
Prod.
Prąd - zasilania
450µA (x4 kanał)
Seria
Prąd - wyjściowy / kanał
18 mA
Opakowanie
Rurka
Napięcie - rozpiętość (min.)
4.5 V
Napięcie - rozpiętość (maks.)
36 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba obwodów
4
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Szybkość narastania
0,8V/µs
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
2 MHz