OPA353UA/2K5
Numer produktu DigiKey
296-OPA353UA/2K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-OPA353UA/2K5CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-OPA353UA/2K5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OPA353UA/2K5
Opis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 1 Obwody Międzyszynowe 8-SOIC
Modele EDA/CAD
OPA353UA/2K5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
3 mV
Prod.
Prąd - zasilania
5,2mA
Seria
Prąd - wyjściowy / kanał
40 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.5 V
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Szybkość narastania
22V/µs
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
44 MHz