Produkt OPA2343UA/2K5G4 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Texas Instruments
W magazynie: 9 792
Arkusz danych
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 2 403
Arkusz danych
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 499
W magazynie: 232
W magazynie: 276
W magazynie: 542
HCMOS Wzmacniacze 2 Obwody Międzyszynowe 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OPA2343UA/2K5G4
Numer produktu DigiKey
OPA2343UA/2K5G4-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
OPA2343UA/2K5G4
Opis
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
OPA2343UA/2K5G4 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
2 mV
Prod.
Prąd - zasilania
850µA (x2 kanał)
Seria
Prąd - wyjściowy / kanał
50 mA
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.5 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Szybkość narastania
6V/µs
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
5.5 MHz