MUX36S16IRSNR
Numer produktu DigiKey
296-49114-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-49114-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-49114-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MUX36S16IRSNR
Opis
IC MUX 16:1 170OHM 32QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 16:1 170Ohm 32-QFN (4x4)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MUX36S16IRSNR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±5V - 18V
Producent
Texas Instruments
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
136ns, 78ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
2,1pF, 11,1pF
Status części
Aktywny
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
40pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
16:1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
170Ohm
Obudowa / skrzynia
32-WFQFN podkładka odsłonięta
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
6Ohm
Obudowa dostawcy urządzenia
32-QFN (4x4)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
10V - 36V