MSP430FR2512IPW16
Numer produktu DigiKey
296-48358-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP430FR2512IPW16
Opis
IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrokontrolery IC 16-bitowe 16MHz 7,5K x 8 FRAM 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
MSP430FR2512IPW16 Modele
Rozmiar RAM
2K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 5x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)