MSP430FR2110IPW16R
Numer produktu DigiKey
296-47343-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-47343-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-47343-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSP430FR2110IPW16R
Opis
IC MCU 16BIT 2KB FRAM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrokontrolery IC 16-bitowe 16MHz 2K x 8 FRAM 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
MSP430FR2110IPW16R Modele
Rozmiar RAM
1K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz
Możliwości połączeniowe
I2C, SCI, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)