MSP430FR2110IPW16
Numer produktu DigiKey
MSP430FR2110IPW16-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP430FR2110IPW16
Opis
IC MCU 16BIT 2KB FRAM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrokontrolery IC 16-bitowe 16MHz 2K x 8 FRAM 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
MSP430FR2110IPW16 Modele
Rozmiar RAM
1K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz
Możliwości połączeniowe
IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)