MSP430FR2000IPW16R
Numer produktu DigiKey
296-51440-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-51440-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-51440-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSP430FR2000IPW16R
Opis
IC MCU 16BIT 512B FRAM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrokontrolery IC 16-bitowe 16MHz 512 x 8 FRAM 16-TSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSP430FR2000IPW16R Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
12
Prod.
Rozmiar pamięci programów
Seria
Typ pamięci programów
FRAM
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
512 x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
MSP430 CPU16
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
16MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Możliwości połączeniowe
IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)