LP5907SNX-1.8/NOPB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LP5907SNX-1.8/NOPB |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-X2SON |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 6 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA 4-X2SON (1x1) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LP5907SNX-1.8/NOPB Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 25 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 425 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 90dB - 60dB (100Hz - 100kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Nadmierna temperatura, zwarcie |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia 4-XDFN podkładka odsłonięta |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia 4-X2SON (1x1) |
Spadek napięcia (maks.) 0,25V przy 250mA | Bazowy numer produktu |