LP5900TLX-1.8/NOPB
Numer produktu DigiKey
296-35209-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-35209-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-35209-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP5900TLX-1.8/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-DSBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 4-DSBGA (1x1)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LP5900TLX-1.8/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
50 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
230 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB - 40dB (100Hz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-WFBGA, DSBGA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-DSBGA (1x1)
Spadek napięcia (maks.)
0,15V przy 150mA