LP38693SD-1.8/NOPB
Numer produktu DigiKey
LP38693SD-1.8/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LP38693SD-1.8/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LP38693SD-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP38693SD-1.8/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6-WSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 6-WSON (3x3)
Modele EDA/CAD
LP38693SD-1.8/NOPB Modele
PSRR
55dB (120Hz)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V