LP38692MPX-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
296-44062-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-44062-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-44062-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP38692MPX-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-5
Modele EDA/CAD
LP38692MPX-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
55 µA
PSRR
55dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
TO-261-5, TO-261AB
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-5
Spadek napięcia (maks.)
1V przy 1A