LP2985A-33DBVR
Numer produktu DigiKey
296-18479-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-18479-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-18479-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP2985A-33DBVR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP2985A-33DBVR Modele
Prąd - zasilania (maks.)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 150mA