LP2981A-33DBVR
Numer produktu DigiKey
296-17361-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-17361-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-17361-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP2981A-33DBVR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP2981A-33DBVR Modele
Prąd - zasilania (maks.)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Spadek napięcia (maks.)
0,37V przy 100mA
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 5 432 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
5 432W magazynie