LMZM33602RLRR
Numer produktu DigiKey
296-48829-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-48829-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-48829-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMZM33602RLRR
Opis
DC DC CONVERTER 1-18V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1 - 18V 2A 4V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMZM33602RLRR Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, OTP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
94%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 18-PowerBQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
4V
Rozmiar / wymiar
0,35" x 0,28" x 0,16" (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
18-B2QFN (9x7)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A