LMZM23601SILR
Numer produktu DigiKey
296-LMZM23601SILRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-LMZM23601SILRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-LMZM23601SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMZM23601SILR
Opis
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,2 - 15V 1A 4V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMZM23601SILR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-LDFN, odsłonięte pole
Napięcie - wejściowe (min.)
4V
Rozmiar / wymiar
0,15" x 0,12" x 0,06" (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V