LMZ31707RVQR
Numer produktu DigiKey
296-37921-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-37921-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-37921-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMZ31707RVQR
Opis
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 39W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,6 - 5,5V 7A 2,95V - 17V Wejście
Modele EDA/CAD
LMZ31707RVQR Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Sprawność
95%
Obudowa / skrzynia
Moduł 42-BQFN
Rozmiar / wymiar
0,40" x 0,40" x 0,17" (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,95V
Obudowa dostawcy urządzenia
42-B3QFN (10x10)
Napięcie - wejściowe (maks.)
17V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
7A