LMZ14203EVAL/NOPB
Numer produktu DigiKey
LMZ14203EVAL/NOPB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMZ14203EVAL/NOPB
Opis
EVAL BOARD FOR LMZ14203
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
3,3V
Producent
Texas Instruments
Prąd - wyjściowy
3A
Seria
Napięcie - wejściowe
6V - 42V