LM76003RNPT
Numer produktu DigiKey
296-47536-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-47536-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-47536-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM76003RNPT
Opis
IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 3,5A 30-WFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM76003RNPT Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
57V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
300kHz - 2,2MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
30-WQFN (6x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V