LM5007MM
Numer produktu DigiKey
LM5007MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LM5007MMCT-ND - Taśma cięta (CT)
LM5007MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM5007MM
Opis
IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 2,5V 1 Wyjście 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM5007MM Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wyjściowe (maks.)
73V
Status części
Nieaktualne
Prąd - wyjściowy
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
8-VSSOP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V