LM46001PWPR
Numer produktu DigiKey
296-40223-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-40223-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-40223-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM46001PWPR
Opis
IC REG BUCK ADJ 1A 16HTSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 1A 16-PowerTSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Modele EDA/CAD
LM46001PWPR Modele
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Napięcie - wyjściowe (maks.)
28V
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V