LM4040D25IDBZR
Numer produktu DigiKey
296-17940-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-17940-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-17940-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040D25IDBZR
Opis
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±1% SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM4040D25IDBZR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
150ppm/°C
Producent
Texas Instruments
Szum - od 10Hz do 10kHz
35µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - katody
80 µA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ odniesienia
Bocznik
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Stały
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±1%