LM4040C25IDCKR
Numer produktu DigiKey
296-17938-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-17938-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-17938-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040C25IDCKR
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SC-70-5
Modele EDA/CAD
LM4040C25IDCKR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Texas Instruments
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
80 µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-5
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%