LM340T-12/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM340T-12/NOPB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM340T-12/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM340T-12/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
8 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
80dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
12V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
2V przy 1A