LM2576HVT-15/LF03
Numer produktu DigiKey
296-35123-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM2576HVT-15/LF03
Opis
IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 15V 1 Wyjście 3A TO-220-5, odprowadzenia formowane
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM2576HVT-15/LF03 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Częstotliwość - przełączania
52kHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Brak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-5
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4V