LM140LAH-15
Numer produktu DigiKey
296-41164-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM140LAH-15
Opis
IC REG LINEAR 15V 100MA TO3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TO-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM140LAH-15 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
4.5 mA
Status części
Aktywny
PSRR
72dB (120Hz)
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Obudowa / skrzynia
TO-205AD, TO-39-3, puszka metalowa
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-3
Spadek napięcia (maks.)
2V przy 1A