INA300AQDGSRQ1
Numer produktu DigiKey
296-44721-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-44721-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-44721-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
INA300AQDGSRQ1
Opis
IC CURRENT SENSE 10VSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wykrywanie prądu Regulator Wysoka/niska strona 10-VSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
INA300AQDGSRQ1 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Producent
Texas Instruments
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q100
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Funkcja
Wykrywanie prądu
Obudowa / skrzynia
10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Metoda wykrywania
Wysoka/niska strona
Obudowa dostawcy urządzenia
10-VSSOP
Napięcie - wejściowe
2,7V - 5,5V