F28P550SJ9PDTR
Numer produktu DigiKey
296-F28P550SJ9PDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-F28P550SJ9PDTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-F28P550SJ9PDTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F28P550SJ9PDTR
Opis
C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
C28x null Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 128-TQFP (14x14)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F28P550SJ9PDTR Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
133K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,8V - 3,63V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 39x12b SAR;D/A 1x12b
Procesor rdzenia
C28x
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
150MHz