ESD2CANFD24DBZRQ1
Numer produktu DigiKey
296-ESD2CANFD24DBZRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESD2CANFD24DBZRQ1
Opis
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37V (typ.) Zacisk 3,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESD2CANFD24DBZRQ1 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
133W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Puszka
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2,5pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Kanały dwukierunkowe
2
Klasa
Motoryzacja
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - przebicia (min.)
35,5V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
37V (typ.)
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)