BQ24170RGYR
Numer produktu DigiKey
296-38877-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-38877-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BQ24170RGYR
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 24-VQFN (5,5x3,5)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BQ24170RGYR Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
4A
Producent
Texas Instruments
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (maks.)
17V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)