AMC1301DWVR
Numer produktu DigiKey
296-44577-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-44577-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-44577-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMC1301DWVR
Opis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Izolacja Wzmacniacze 1 Obwody 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMC1301DWVR Modele
Kategoria
Prąd - zasilania
5,9mA
Prod.
Prąd - wyjściowy / kanał
13 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - rozpiętość (min.)
3 V
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
1 MHz
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)